Remondinipid 2 Margit Aedla

ISBN:

Published: 2013

Hardcover

320 pages


Description

Remondinipid 2  by  Margit Aedla

Remondinipid 2 by Margit Aedla
2013 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 320 pages | ISBN: | 7.53 Mb

Tehnikamaailma Kodu ja Ehituse praktiline raamat “Remondinipid 2” on järg kaks aastat tagasi ilmunud kogumiku esimesele osale. Eelmisest veelgi mahukamas raamatus toome teieni oma ala asjatundjate abiga palju praktilisi nõuandeid ja töövõtteid.MoreTehnikamaailma Kodu ja Ehituse praktiline raamat “Remondinipid 2” on järg kaks aastat tagasi ilmunud kogumiku esimesele osale. Eelmisest veelgi mahukamas raamatus toome teieni oma ala asjatundjate abiga palju praktilisi nõuandeid ja töövõtteid.

Tarvilikku ja inspireerivat peaksid leidma nii maja- kui ka korteriomanikud.Kogumikust leiate uute ehitusmaterjalide, nagu kiirkivistuvate segude, krohvide, montaaživahtude ja plaadiliimide kasutamisõpetusi.Fassaadi-, vundamendi-, korstna- ja katusetööd on maja juures möödapääsmatud.Samuti muutub kallineva energia taustal üha olulisemaks maja soojustamise teema.Aknad ja nende hooldus puudutavad igaüht, sest neilgi on tähtis roll kodu soojapidavusel.Vanemate kortermajade rõdude seisukord pole just kiita.

Vaatame, mida saab olukorra parandamiseks ära teha.Anname nõu, kuidas hoida puhtana sajuveesüsteemid ning kaevud.Pikemalt peatume ka tarvilikel sisetöödel: kuidas valida põrandakütet ja põrandad kauniks muuta, vannituba plaatida ja viimistleda ning vanale kaminale uus nägu anda.Kodumasinate hoolduse ja remondiga tuleb nende eluajal paratamatult kokku puutuda.

Tarvilikud teadmised kuluvad ära elektriohutuse ja kodu valgustamise teemal.Lahtiste kätega meistrimeestele pakume palju isetegemist. Raamatust leiate lahendusi, kuidas meisterdada kasvuhoone, grillinurk, kuivkäimla, raamaturiiulid, vitriinkapp, sohva ja muudkiEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Remondinipid 2":


kawasaki-team.eu

©2009-2015 | DMCA | Contact us